Posted by : ΔΚΜ - Δημοκρατική Κίνηση Μηχανικών Δευτέρα, 4 Νοεμβρίου 2013

Ψηφοδέλτιο για την Κεντρική Αντιπροσωπεία ΤΕΕΣυνδυασμός: ΔΚΜ Ανανέωση Πρωτοπορία


ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

1 . ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ (ΧΡΟΝΗΣ) Π. Αγρ. Τ.
2 . ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Κ. Αγρ. Τ.
5 . ΒΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Β. Αγρ. Τ.
6 . ΒΑΛΑΟΥΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ(ΧΑΡΗΣ) Α. Μ
7 . ΓΕΩΡΓΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΒΑΣΙΛΕΙΑ Σ. Α
8 . ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Κ. Π
10 . ΓΛΕΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ. Π
11 . ΓΥΦΤΟΔΗΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Γ. Αγρ. Τ.
13 . ΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Θ. Αγρ. Τ.
14 . ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Δ. Μ
15 . ΚΑΒΑΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ. Α
16 . ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ. Αγρ. Τ.
17 . ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ. Π
18 . ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Ι. Αγρ. Τ.
19 . ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β. Π
22 . ΚΑΡΥΘΡΑΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Σ. Η
24 . ΚΙΣΚΗΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Χ. Μ
25 . ΚΟΝΙΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ. Π
27 . ΚΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. Π
29 . ΚΡΟΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ. Α
30 . ΚΡΟΥΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ. Π
31 . ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ. Π
34 . ΜΑΚΡΗΣ ΔΡΟΣΟΣ Π. Π
35 . ΜΑΛΑΚΑΤΕ ΣΜΑΡΑΓΔΑ(ΣΜΑΡΩ) Α. Α
37 . ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν. Χ
38 . ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Ν. Α
39 . ΜΠΟΥΛΟΥΓΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ. Π
40 . ΜΠΡΙΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ. Μ
41 . ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ. Μ
42 . ΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α. Π
43 . ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Σ. Π
44 . ΞΙΦΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Γ. Χ
45 . ΞΥΝΟΜΗΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ. Α
46 . ΟΙΚΟΝΟΜΗΤΣΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Χ. Μ
47 . ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Χ. Π
49 . ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ Φ. Α
50 . ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ο. Π
51 . ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ι. Χ
52 . ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α. Μ
53 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ν. Α
54 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν. Μ
55 . ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ(ΧΡΟΝΗΣ) Χ. Ηλκ.
56 . ΠΑΠΠΑΣ ΘΩΜΑΣ Δ. Μ
57 . ΠΑΤΣΑΔΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ. Α
58 . ΠΑΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ν. Π
59 . ΠΕΠΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α. Μ
60 . ΠΕΡΠΕΡΙΔΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ Χ. Αγρ. Τ.
61 . ΡΟΥΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Κ. Α
62 . ΣΑΚΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ν. Αγρ. Τ.
64 . ΣΕΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β. Π
65 . ΣΟΦΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Ν. Η
67 . ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε. Η
68 . ΤΖΑΜΠΟΓΛΟΥ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ Η. Μλ
69 . ΤΣΟΓΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Κ. Μ
70 . ΦΥΣΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(ΤΑΚΗΣ) Γ. Μ
71 . ΦΩΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Ι. Π

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

1 . ΒΛΑΧΟΚΩΣΤΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ Γ. Μ
2 . ΓΑΓΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. Μ
3 . ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Δ. Α
4 . ΗΛΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Κ. Αγρ. Τ.
5 . ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Σ. Μ
6 . ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. Μ
7 . ΚΑΡΑΜΟΥΣΑΝΤΑΣ ΛΟΥΚΑΣ Π. Μ
8 . ΚΟΝΑΚΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ν. Π
9 . ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ν. Χ
10 . ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε. Α
12 . ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α. Π
13 . ΜΑΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. Π
14 . ΜΕΣΟΧΩΡΙΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Ν. Π
16 . ΜΠΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Φ. Μ
17 . ΝΟΥΣΗΚΥΡΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ Γ. Η
18 . ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ Β. Α
19 . ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α. Αγρ. Τ.
21 . ΠΟΓΕΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Δ. Μ
22 . ΡΕΝΤΖΕΠΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π. Π
23 . ΤΑΝΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Δ. Αγρ. Τ.
24 . ΤΖΗΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Χ. Μ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

1 . ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. Χ,Π
3 . ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ. Π
4 . ΡΕΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Φ. Π
6 . ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α. Μ
7 . ΤΡΑΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Π. Π
8 . ΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ν. Π
9 . ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Θ. Μ
10 . ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ. Α
11 . ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β. Α

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΘΡΑΚΗΣ

1 . ΓΚΕΒΡΕΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ι. Ηλκ.
2 . ΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Χ. Χ
3 . ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ Π. Π
4 . ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ Α. Π
5 . ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ. Αγρ. Τ.

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

1 . ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ Θ. Αγρ. Τ.
3 . ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Χ. Αγρ. Τ.
4 . ΜΑΤΣΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ. Α

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

1 . ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ν. Αγρ. Τ.
2 . ΒΟΣΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Θ. Π
3 . ΓΑΛΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Κ. Π
4 . ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Α. Π

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

1 . ΚΑΚΑΡΔΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Χ. Αγρ. Τ.
2 . ΜΑΡΚΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Μ. Π
3 . ΜΗΤΣΙΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ. Μ
4 . ΜΠΑΛΑΜΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ. Αγρ. Τ.
5 . ΜΠΕΚΕΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π. Α
8 . ΣΑΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Χ. Η
9 . ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β. Α

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

1 . ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Κ. Μ/Η
4 . ΜΗΤΡΟΥ ΒΙΟΛΕΤΤΑ (ΒΙΚΥ) Κ. Π
5 . ΡΟΡΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ - ΝΤΕΝΗΣ Α. Μ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

1 . ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α. Π
2 . ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ. Π
3 . ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Σ. Π
4 . ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ. Π
6 . ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ. Η

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΗΠΕΙΡΟΥ

2 . ΒΛΕΤΣΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Α. Π
3 . ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΚΗΣ) Γ. Μλ
5 . ΣΚΟΥΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ Μ. Ν/Μ 6 . ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ν. Π

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

3 . ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Ι. Αγρ. Τ.

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

1 . ΑΓΑΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε. Αγρ. Τ.
2 . ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Θ. Π
3 . ΓΟΛΟΒΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α. Π
5 . ΚΑΤΣΙΔΟΝΙΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. Α
6 . ΧΩΡΑΦΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Δ. Π

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

2 . ΚΟΠΑΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ν. Η
3 . ΛΥΚΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ Σ. Π
4 . ΜΑΚΡΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ν. Α
5 . ΞΙΦΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ. Μ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

1 . ΒΕΡΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ν. Μ
2 . ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Γ. Α
4 . ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Κ. Π
5 . ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ Σ. Μ
6 . ΣΑΣΣΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ. Π

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

1 . ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ. Αγρ. Τ.
2 . ΚΡΟΚΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Γ. Π

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1 . ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ. Π
2 . ΤΣΕΡΠΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε. Π
3 . ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. Π

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΒΟΡΕΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

1 . ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α. Αγρ. Τ.
2 . ΚΟΥΤΣΟΤΑΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ Α. Α
4 . ΣΤΑΜΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Μ. Π
5 . ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α. Π

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ

1 . ΠΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ Σ. Π

ΝΟΜΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

1 . ΓΚΟΥΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ι. Αγρ. Τ.
2 . ΙΩΑΚΕΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Σ. Α
3.  ΠΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Φ. Π

Επιστημονικές Επιτροπές



Επιστημονική Επιτροπή Ειδικότητας Πολιτικών Μηχανικών-Συνδυασμός: ΔΚΜ Ανανέωση Πρωτοπορία

1 . ΔΕΜΕΣΤΙΧΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.
4 . ΠΑΓΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν.
5 . ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.
6 . ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.
7 . ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΓΑΘΗ-ΜΑΡΙΑ Λ.
8 . ΧΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ. 



Επιστημονική Επιτροπή ΕιδικότηταςΑρχιτεκτόνων Μηχανικών-Συνδυασμός: ΔΚΜ Ανανέωση Πρωτοπορία

1 . ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Σ.
5 . ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Α.
6 . ΜΟΡΦΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ι.
8 . ΠΟΥΛΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Χ.


Επιστημονική Επιτροπή Ειδικότητας Μηχανολόγων Μηχανικών-Συνδυασμός: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΚΜ)

1 . ΑΝΟΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ν.
2 . ΓΚΛΑΒΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δ.
3 . ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ν.
4 . ΜΑΛΑΧΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.
5 . ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ι.
6 . ΤΡΑΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Γ.
7 . ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΠΑΡΗΣ Ι.
8 . ΧΙΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π


Επιστημονική Επιτροπή Ειδικότητας Hλεκτρολόγων Μηχανικών-Συνδυασμός: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΚΜ)

1 . ΗΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ν.
2 . ΚΑΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ν.
3 . ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Ν.
4 . ΝΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.
5 . ΣΙΣΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ν.
6 . ΣΧΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Φ.
7 . ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π


Επιστημονική Επιτροπή Ειδικότητας Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών-Συνδυασμός: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΚΜ)

1 . ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Κ.
2 . ΗΛΙΟΔΡΟΜΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε.
4 . ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Κ.
5 . ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Σ.
6 . ΣΕΡΕΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Κ.
7 . ΨΑΡΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) Κ.
8 . ΨΥΧΑΡΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΗΣ) Ι.


Επιστημονική Επιτροπή Ειδικότητας Χημικών Μηχανικών-Συνδυασμός: ΔΚΜ Ανανέωση Πρωτοπορία

1 . ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.
2 . ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Σ.
3 . ΚΑΝΟΥΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Θ.
4 . ΚΡΕΣΤΟΥ ΑΘΗΝΑ Ξ.
5 . ΣΚΟΔΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Ι.
6 . ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ(ΝΙΝΕΤΤΑ)
8 . ΦΥΤΙΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Η.


Επιστημονική Επιτροπή Ειδικότητας Μηχανικών Μεταλλείων-Μεταλλουργών-Συνδυασμός: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΚΜ)

1 . ΒΛΑΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δ.
2 . ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Ι.
3 . ΛΑΡΙΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ.
4 . ΜΠΑΡΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ Α.
5 . ΣΙΑΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.


Επιστημονική Επιτροπή Ειδικότητας Ναυπηγών Μηχανικών-Συνδυασμός: ΔΚΜ Ανανέωση Πρωτοπορία

1 . ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.
5 . ΚΑΛΑΪΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ Β.
6 . ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Γ.
7 . ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.
8 . ΠΡΙΦΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Χ.


Επιστημονική Επιτροπή Ειδικότητας Ηλεκτρονικών Μηχανικών-Συνδυασμός: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΚΜ)

2 . ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.
3 . ΚΟΪΔΗΣ ΙΩΣΗΦ Κ.
5 . ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Η.
6 . ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ Δ.
7 . ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ.
8 . ΧΡΗΣΤΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.


ΑΝΩΤΑΤΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ-Συνδυασμός: ΔΚΜ Ανανέωση Πρωτοπορία 

 1 . ΜΑΡΑΒΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Χ. Α 
 2 . ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε. Μλ 
 3 . ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Β. Π 
 4 . ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Φ. Π


ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΑΘΗΝΑΣ-Συνδυασμός: ΔΚΜ Ανανέωση Πρωτοπορία 


 1 . ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ. Μ/Η 
 2 . ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ Β. Α 
 3 . ΓΚΙΒΑΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Γ. Χ 
 4 . ΓΚΛΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π. Π 
 5 . ΓΚΟΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δ. Αγρ. Τ. 
 6 . ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ Θ. Π 
 7 . ΘΩΜΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑ Η. Αγρ. Τ. 
 8 . ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Ε. Ηλκ. 
 9 . ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Β. Α 
 10 . ΜΑΡΜΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ. Η 
 11 . ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΗΛΙΑΣ Δ. Π 
 12 . ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΝΝΑ Σ. Αγρ. Τ. 
 13 . ΠΑΡΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Ι. Αγρ. Τ.,Π 
 14 . ΤΖΙΩΡΤΖΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ Α. Αγρ. Τ. 
 15 . ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ-ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩ (ΒΑΣΙΛΙΚΗ ) Π. Α 
 16 . ΤΣΙΓΑΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Η. Αγρ. Τ.










Leave a Reply

Subscribe to Posts | Subscribe to Comments

Blog Archive

- Copyright © ΔΚΜ - Δημοκρατική Κίνηση Μηχανικών -Metrominimalist- Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -